Heinrich Heinrichsen látogatása iskolánkban

Szerző: Czipott Gábor

2017. május 18-án intézményünkbe látogatott Heinrich Heinrichsen, a külföldi oktatási ügyek budapesti koordinátora, német nyelvi tanácsadója. A német nyelvi munkaközösséggel délelőtt 10 órától közösen tartott értekezleten a DSD (Deutsches Sprachdiplom) német nyelvi képzés jövőjének, intézményi kereteinek, feltételeinek és követelményrendszerének, illetve a német két tanítási nyelvű képzés indításának megbeszélése állt a középpontban.

A jó hangulatú, kellemes légkörben zajlott beszélgetés során rengeteg új információt és segítséget kaptunk Heinrichsen úrtól a fent említett nyelvi képzés elindítását, valamint a kapcsolódó programokat illetően. Heinrich Heinrichsen úr elfogadta meghívásunkat iskolánk 2017-2018-as tanévének augusztus 31-én tartandó megnyitó ünnepségére is.

Az intézményvezetés és a német nyelvi munkaközösség ezúton fejezi ki köszönetét Heinrichsen úrnak iskolánkban tett látogatásáért, segítőkészségéért, iskolánk irányába tanúsított nyitottságáért és bátorító, kedves szavaiért.

Czipott Gábor

   
   
Találatok: 969